Zajęcia dla dzieci i rodziców spoza przedszkola

EMPATYCZNA WIOSKA

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach Empatycznej Wioski Żory, wszystkich zainteresowanych Rodziców, również spoza przedszkola.

Empatyczna Wioska to propozycja spotkań, warsztatów z autorytetami z dziedziny wychowania i wspierania dzieci w rozwoju w duchu rodzicielstwa bliskości. Tworzymy przestrzeń, w której inspirujemy się nawzajem, wspieramy swoje rodzicielskie kompetencje, wzbogacamy i rozwijamy się z uważnością na potrzeby własne i dziecka, w duchu empatii.
Informacje o spotkaniach Empatycznej Wioski wraz z tematyką ukazują się co miesiąc na naszym facebooku. Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną na adres: biuro@bliskodzieckainatury.pl.

zaj_dod
separator
las

Krąg leśny rodzin

Wraz z Pracownią Edukacji Żywej mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do udziału w Kręgu Leśnych Rodzin (szerzej o Kręgu można przeczytać na stronie www.pez.org.pl w zakładce Krąg Leśnych Rodzin). Wspólnie wędrujemy po leśnych dróżkach i bezdrożach, bawiąc się i poznając las.

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają przyrodę, cenią sobie bliski kontakt z naturą i zależy im na tym, by również dzieciom zapewnić go jak najwięcej, oraz wszystkich zainteresowanych wiedzą przyrodniczą i odkrywaniem okolicznej dzikiej przyrody.
Nasze zaproszenie kierujemy dla rodzin z dziećmi w wieku od 3-9 lat. Dziadkowie są również mile widziani. Spotkania prowadzą Maja Głowacka i Bogdan Ogrodnik.
Informacja o każdej kolejnej wyprawie ukazują się na naszym facebooku.
Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: biuro@bliskodzieckainatury.pl.

separator
Szanujemy i akceptujemy
Jesteśmy blisko natury
Uczymy przez zabawę
Wspieramy rozwój
Inspirujemy
Dbamy o zdrowe odżywianie
Tworzymy relacje oparte na empatii
to top button