O nas

78

Uśmiechów

365

Dni radości

100

Pomysłów

99

Zabaw
o_przedszkolu

O przedszkolu

Nasze przedszkole to bezpieczne, przyjazne i inspirujące miejsce dla dzieci. Jest w nim przestrzeń na pozytywny dialog pełen szacunku do dziecka i rodzica w duchu NVC, zaufanie do dziecięcych kompetencji, wspieranie dzieci z poszanowaniem ich granic, współpracę i przewodnictwo dorosłych.

Zapewniamy codzienny kontakt z naturą, ze sztuką, spotkania z niezwykłymi ludźmi i wycieczki, dużo ruchu i aktywności, zdrowe odżywianie. Stawiamy na rozwijanie samodzielności - dzieci same nakładają sobie jedzenie, same przygotowują owoce i warzywa na przekąski, staramy się ich nie wyręczać podczas czynności samoobsługowych.

Inspirujemy się pedagogiką Montessori. Od 2021 r. prowadzimy grupę różnowiekową z elementami pedagogiki Montessori, gdzie dzieci podczas codziennej pracy z materiałem korzystają z oryginalnych pomocy.

Kadra

Jesteśmy prawdziwym zespołem! Zespół znaczy ludzie, którzy wierzą w to, co robią i wiedzą, na jak ważną misję wyruszyli. Dlatego wspieramy się nawzajem i inspirujemy, by codziennie, z uśmiechem, życzliwością, z twórczym podekscytowaniem w głowie oraz spokojem w sercu, powitać Ciebie oraz Twoje Dziecko w progach Naszego Przedszkola. I tak co dnia, dzielimy się z Wami naszym sercem, zapałem, naszym potencjałem, ale ponad wszystko jesteśmy autentyczne w tym, co robimy. Poznaj nas, daj się ugościć w naszych progach i dziel z nami dobro, które razem wypracujemy.

Adaptacja

Czas adaptacji dedykujemy indywidualnie rodzinie, która chce zacząć przygodę z naszym przedszkolem. Zakładamy, że rodzic może towarzyszyć dziecku podczas poznawania placówki. Ma również możliwość zaplanować proces adaptacji swojego dziecka wraz z nauczycielem prowadzącym oraz w razie potrzeby otrzymać potrzebne wsparcie dla siebie i dziecka.

to top button