Bądź z nami w kontakcie

44-240 Żory, Katowicka 24
690 670 836
biuro@bliskodzieckainatury.pl
Czynne Poniedziałek – Piątek w godzinach od 7.00 do 17.00

Masz jakieś pytanie?

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt, postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

 

Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.

Warto wiedzieć, że:

  1. Administratorem podanych danych osobowych jest Przedszkole „Blisko dziecka i natury” z siedzibą w Żorach przy ul. Katowickiej 24. Z Administratorem można się skontaktować listownie na adres wskazany powyżej lub mailowo na adres: 44-240 Żory przy ul. Katowickiej 24.
  2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu –złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie.
  3. Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu.
  4. Dbamy o Twoje dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom.
  5. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  6. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się zapoznać w naszej Polityce prywatności.
to top button