Zajęcia dla dzieci i rodziców spoza przedszkola

EMPATYCZNA WIOSKA

Serdecznie zapraszamy Rodziców do udziału w spotkaniach Empatycznej Wioski, która powstaje w Przedszkolu Blisko Dziecka i Natury.

Empatyczna Wioska to propozycja spotkań, warsztatów z autorytetami z dziedziny wychowania i wspierania dzieci w rozwoju w duchu rodzicielstwa bliskości. Zapraszamy  zainteresowanych Rodziców do stworzenia przestrzeni, w której będziemy się nawzajem inspirować, wspierać swoje rodzicielskie kompetencje, wzbogacać i rozwijać się z uważnością na potrzeby własne i dziecka, w duchu empatii.

Informacje o spotkaniach Empatycznej Wioski wraz z tematyką ukazywać się będą na naszym facebooku. Zapisy prowadzone będą drogą elektroniczną. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: biuro@bliskodzieckainatury.pl.
Pierwsze spotkanie już 12 lutego 2018 r. o godz.17.00
Serdecznie zapraszamy!

zaj_dod
separator
muzyka,jpg

Zajęcia Muzyczno - Rytmiczne dla dzieci "DO, RE, MI"

Zapraszamy na autorskie zajęcia muzyczne dla Dzieci w przedziale wiekowym 3-4 latki oraz 5-6 latki. W programie: ćwiczenia i zabawy muzyczno-ruchowe, wspólne śpiewanie i granie na instrumentach muzycznych, słuchanie i tworzenie muzyki. Radość i przygoda z muzyką. Zajęcia odbywać się będą w Przedszkolu Blisko Dziecka i Natury.

Prowadząca: Agnieszka Taut – czynny nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, rytmiki i nauki gry na fortepianie dla dzieci od 4 roku życia, certyfikowany nauczyciel metody Lidii Bajkowskiej, uczestniczka wielu konferencji i warsztatów Carla Orffa oraz Międzynarodowego Seminarium E. Gordona w zakresie nauki na instrumentach.

Termin spotkań: każdy wtorek godz.17.00
Koszt: 80 zł za cykl 4 spotkań w miesiącu
Zapisy prowadzone będą drogą elektroniczną. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: biuro@bliskodzieckainatury.pl.
Serdecznie zapraszamy!

separator

Krąg leśny rodzin

Wraz z Pracownią Edukacji Żywej mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do udziału w Kręgu Leśnych Rodzin (szerzej o Kręgu można przeczytać na stronie www.pez.org.pl w zakładce Krąg Leśnych Rodzin). Będziemy wspólnie wędrować po leśnych dróżkach i bezdrożach, bawić się i poznawać las.

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają przyrodę, cenią sobie bliski kontakt z naturą i zależy im na tym, by również dzieciom zapewnić go jak najwięcej, oraz wszystkich zainteresowanych wiedzą przyrodniczą i odkrywaniem okolicznej dzikiej przyrody.

Nasze zaproszenie kierujemy dla rodzin z dziećmi w wieku od 3-9 lat. Dziadkowie są również mile widziani. Spotkania poprowadzą Maja Głowacka i Bogdan Ogrodnik.

Informacja o każdej kolejnej wyprawie ukazywać się będzie na naszym facebooku.
Zapisy prowadzone będą drogą elektroniczną. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: biuro@bliskodzieckainatury.pl.
Serdecznie zapraszamy!

las
separator
Szanujemy i akceptujemy
Jesteśmy blisko natury
Uczymy przez zabawę
Wspieramy rozwój
Inspirujemy
Dbamy o zdrowe odżywianie
Tworzymy relacje oparte na empatii
to top button